Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
220v LCD οθόνη χαμηλής συχνότητας online ups με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Αποτελεσματικότητα: | 0.9 |
Προστασία μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS δύναμης με τη διεπαφή επικοινωνίας SNMP RS232 RS485
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20kVA-200kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
Μακρύς μίνι εξοπλισμός ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100V-240V οικονομικός Uninterruptible δύναμης
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Έως 8 Μονάδες Παράλληλη Δυνατότητα
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Σταθερή απόδοση Eco Mini Dc Ups 12v για μπαταρία μολύβδου-οξέος
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | lead-acid μπαταρία |
12V 9AH VRLA μπαταρία υψηλής απόδοσης αξιόπιστη μακροχρόνια μπαταρία για αλληλεπιδράσεις UPS
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Χρήση: | UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένο |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Τύπος υψηλής συχνότητας 1kva 2kva 3kva για το δίκτυο εξοπλισμού γραφείου
| Δυναμικότητα: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | LCD |
6kw εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης σταθμών ηλιακής ενέργειας με την μπαταρία LiFePO4
| Όνομα προϊόντων: | Σταθμός ηλιακής ενέργειας, αναστροφέας ηλιακής ενέργειας με την μπαταρία LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εγχώριες συσκευές, ενεργειακή αποθήκευση, σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 4kw/6kw |
Διαλογικό μιμούμενο κύμα PWM UPS 600VA~5000VA ημιτόνου γραμμών για τη συσκευή σπιτιών/γραφείων/βάσεων δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |

