Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου ABS/μετάλλων με Overvoltage την προστασία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Αληθινό κύμα UPS, καθαρό κύμα UPS ημιτόνου για POS τη μηχανή/υπολογιστής ημιτόνου σειράς SL
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου τύπων πύργων με το υλικό ABS/μετάλλων
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
0,7 κύμα UPS, διαλογικός UPS 1KVA~5KVA τύπος ημιτόνου παράγοντα δύναμης πύργων γραμμών
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 20kVA-80kVA 0ms χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 0,9 |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 220V |
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS |
220V χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση βραχυκύκλωμα UPS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Επίδειξη: | LCD |
Χαμηλής συχνότητας 220V LCD UPS σε απευθείας σύνδεση καθαρό ημιτονοειδές κύμα
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 1 |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
1-10kva Υψηλής συχνότητας ηλεκτρονικές ανωτάτες λειτουργίες
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1-10KVA |
| Αποτελεσματικότητα: | 95% |
Gp33 3 φάσεις χαμηλής συχνότητας βιομηχανικές 10-200kva με διασύνδεση επικοινωνίας Rs232
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |

