Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
Φορητή μίνι ΣΥΝΕΧΈΣ UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM ECO μπαταρία για το έξυπνο τηλέφωνο σημείου εισόδου δρομολογητών CCTV με την παραγωγή 6PCS 12vdc
| Θέση προέλευσης:: | Κίνα |
|---|---|
| προστασία:: | βραχυκύκλωμα |
| Τάση εξόδου: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Βαθύ κύκλο 24V 100Ah μπαταρία λιθίου για ενεργειακή υποστήριξη και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μεγάλη χωρητικότητα 12V 300Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή ενέργεια και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
5kwh Lifepo4 μπαταρία για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
G-Tech VMH-3024 Inverter συμβατός με πολλαπλές μάρκες μπαταριών για ευέλικτη διαχείριση ενέργειας
| Τύπος: | Μετατροπείς συνεχούς ρεύματος/μεταστροφικού ρεύματος |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου: | 3kVA/3kW |
| Δύναμη αιχμής: | 6000VA |
100h 12v μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού με Bluetooth
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-45°C |
12.8v 200ah Οικολογικά φιλικό Lifepo4 μπαταρία Pack Αντικατάσταση της μπαταρίας μολύβδου οξέος
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-60°C |
12V μπαταρία LiFePO4 για αντικατάσταση μπαταρίας VRLA 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah με μπλε δόντι
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά: | CE, RoHS, UL, UN38.3 |
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |

