Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
1KVA μακροχρόνια εφεδρική παραγωγή UPS κυμάτων ημιτόνου για το οικιακό PC/τον εξοπλισμό γραφείων
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
3KVA καθαρή Overvoltage δύναμης γραμμών διαλογική UPS κυμάτων ημιτόνου μακροχρόνια εφεδρική προστασία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Διαρκής φορητή τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας G-Tech PPS με μπαταρία LiFePO4 Διάρκεια κύκλου ζωής 2000 Βάρος 12KG Περιβαλλοντικά φιλικό
| Τύπος: | Συσκευή μπαταριών LiFePO4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Διάρκεια κύκλου: | >2000 |
AGM δύναμη εφεδρικό PWM ΚΜΕ μπαταριών 500-1500VA UPS ελεγχόμενη
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Στήριγμα δύναμης UPS για το σπίτι, γραμμή διαλογικό UPS, παροχή 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500 |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Οικονομικό στήριγμα δύναμης 100Ah μίνι UPS Uninterruptible με την υπερφόρτωση/το βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα Prote
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
Αξιόπιστη προστασία ισχύος Pwm Up με 50hz/60hz έξοδο και είσοδο
| Τεχνολογία: | 220V |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εξόδου: | 50Hz/60Hz |
1.5KVA καθαρός διαλογικός UPS κυμάτων ημιτόνου πύργος γραμμών/πυκνός Mountable τύπος
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Εφεδρικό Σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας 48V 100Ah LiFePO4 Battery Telecom Base Station
| Εφαρμογή: | Ηλιακή ενέργεια, Τηλεπικοινωνίες, αμαξίδια γκολφ κ.λπ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4800Wh |
| Ποσοστό δαπανών: | 1C |
1KVA~5KVA ο πλήρης τύπος πύργων κυμάτων UPS ημιτόνου τοποθετεί τον τρόπο συνδέει με την εξωτερική μπαταρία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |

