Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
Εφεδρική ικανότητα μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος συστημάτων UPS 7AH 9AH 12AH 18AH
| Ικανότητα μπαταριών: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
Εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ενιαίας φάσης 500VA 300W UPS για το σπίτι
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
10KVA εφεδρικό ηλεκτρικού ρεύματος UPS παροχής κύμα ημιτόνου ενιαίας φάσης καθαρό χωρίς μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | 10kva online ups τιμές |
|---|---|
| Τύπος: | On-line |
| Βάρος: | Προσαρμοσμένο |
Εφεδρική μονάδα 50Hz 60Hz παροχής χρονικού 10ms PWM UPS 220V ηλεκτρικού ρεύματος μεταφοράς
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 50Hz/60Hz |
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |
600va εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μπαταριών για την πιστοποίηση CE ROHS εγχώριας χρήσης
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Β-650 |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
20KVA σε απευθείας σύνδεση σύστημα UPS, εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος UPS με των οδηγήσεων/επίδειξη LCD
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Μέταλλο/παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μονάδων πλαστικής υπόθεσης UPS 300VA 650VA 800VA ΚΜΕ ελεγχόμενη
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Απεικόνιση: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Διαλογική προστασία 300VA 650VA 800VA βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης συνεχών UPS συστημάτων γραμμών
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Καθαρή υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων 15KVA ημιτόνου με 0,9 παράγοντα δύναμης
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |

