Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
220V Uninterruptible συχνότητα 50Hz 60Hz εισαγωγής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος UPS
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-25workdays |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
2KVA η εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, τύπος εγχώριων UPS πύργων κυμάτων ημιτόνου τοποθετεί
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Υψηλός μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 60W 120W 40dB θόρυβος συμβατότητας με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Οικονομική συσκευή παροχής ΣΥΝΕΧΟΎΣ Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος 5Ah 100Ah μίνι
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
30W ECO Mini DC UPS αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Υπερφόρτωση / βραχυκύκλωμα / Υπερθετική θερμοκρασία / Αντίστροφη προστασία από πολικότητα 0C- 40C
| Δύναμη εξόδου: | 30W |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃~+40℃ |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Ηλεκτρονικό αδιάλειπτο τροφοδοτικό χαμηλής συχνότητας Επικοινωνία RS232/USB/SNMP
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Σε απευθείας σύνδεση Γ υψηλής συχνότητας τριφασικό 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz τεχνολογίας UPS για το γραφείο
| Τόπος καταγωγής: | guangdong Κίνα |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE/ROSH |
| Φάση: | Τριφασικός |
Εφεδρικό ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας 1kVA 10kVA με την επίδειξη LCD
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Επίδειξη: | LCD |
100-240Vac εφεδρικός θόρυβος μπαταριών 40dB λίθιου υψηλής ικανότητας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος εισαγωγής UPS
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |

