Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
2kva διαλογική UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA προστασία βραχυκυκλώματος γραμμών για το PC
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
300W γραμμή διαλογικό PWM UPS για το σε μη απευθείας σύνδεση σύστημα UPS
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Υψηλής συχνότητας αδιάκοπη ηλεκτρική τροφοδοσία UPS 2KVA 2KW με προστασία χαμηλής τάσης
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής συχνότητας αδιάκοπη ηλεκτρική τροφοδοσία UPS 2KVA 2KW με προστασία χαμηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα κύματος: | Καθαρό κύμα sinus |
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός πληροφορικής, διακομιστές, δρομολογητές και συστήματα δικτύου, ιατρικές συσκευές κλπ. |
1000VA Uninterruptible τεχνολογία UPS Γ εφεδρικός χρόνος μπαταριών 2 ωρών
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Δείκτες οδηγήσεων: | Ναι |
| Όνομα προϊόντων: | Γ τεχνολογίας UPS |
Οικονομική μίνι ενότητα 5Ah-100Ah 100V-240V ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible δύναμης
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Συνεχές σύστημα έκτακτης ανάγκης πηγής ισχύος 50Hz 60Hz PWM
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα εισαγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
5KVA σε απευθείας σύνδεση κύμα UPS, πολύ εφεδρικό καθαρό κύμα σε απευθείας σύνδεση UPS ημιτόνου ημιτόνου
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
2KVA στήριγμα μπαταριών κυμάτων UPS ημιτόνου με την προστασία βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων ημιτόνου τύπων πύργων, γραμμή διαλογικό UPS με Avr για τον υπολογιστή
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
10ms παροχή ηλεκτρικού ρεύματος χρονικών UPS μονάδων μεταφοράς 60W 120W με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |

