Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system backup power supply ] αγώνας 149 προϊόντα.
Γραμμή διαλογικό σε μη απευθείας σύνδεση 500VA 300W PWM UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κύματος εξόδου: | PWM |
|---|---|
| Μάρκα: | G-Tech |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Εποχή εγγύησης: | 10 έτη |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 10KVA τύπων ραφιών ασφαλής δύναμη υψηλής συχνότητας με PF 1,0
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας 0ms Online Τροφοδοτικό UPS με υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/υπέρβαση θερμοκρασίας/μπαταρία Χαμηλή τάση
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Η όξινη μπαταρία μολύβδου Vrla, βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Σφραγισμένος μολύβδου όξινος τύπος μπαταριών κύκλων μπαταριών βαθύς για τα συστήματα ηλιακής ενέργει |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Σε απευθείας σύνδεση μπαταρία εφεδρικό 220V υψηλής συχνότητας 6kVA-10kVA LCD/LED
| Ικανότητα δύναμης: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
Μίνι Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα 100V-240V 5Ah-100Ah ECO
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
Γραφείο ηλεκτρικής ενέργειας-διαδραστική UPS 2000VA 1200W με προστασία από υπερθερμοκρασία και 220V τάση εισόδου
| Επίδειξη: | LED/LCD |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Θόρυβος: | λιγότερο από 40dB |
Μορφωματικό σύστημα 3 φάση 20kva ραφιών UPS 19 ίντσας στην υψηλή συχνότητα 150kva
| Εφαρμογή: | Χρηματοδότηση, τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία, transportation&other συσκευές δικτύων, κέντρ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Όνομα προϊόντων: | 3 μορφωματικό UPS ηλεκτρικό σύστημα 20KVA-150KVA συστημάτων UPS φάσης UPS |

