Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 139 προϊόντα.
Μέταλλο/καθαρή γραμμή διαλογικό UPS 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA κυμάτων ημιτόνου πλαστικής περίπτωσης
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Γραφείο ηλεκτρικής ενέργειας-διαδραστική UPS 2000VA 1200W με προστασία από υπερθερμοκρασία και 220V τάση εισόδου
| Επίδειξη: | LED/LCD |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Θόρυβος: | λιγότερο από 40dB |
Σταθερή απόδοση Eco Mini Dc Ups 12v για μπαταρία μολύβδου-οξέος
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | lead-acid μπαταρία |
Αληθινή διπλή έκδοση 3 Φάση 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS Για δωμάτιο υπολογιστών και αποθήκευση δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Γραμμή-διαλογικό UPS 400-2000va (πλαστικό) 3000va (διανοητικό) για το στήριγμα δύναμης γραφείων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου True Double Version Standard 2U Rack Type
| Ονομαστική τάση: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Η μπαταρία: | LiFePO4 |
| Εισαγωγή γεννήτριας: | Υποστήριξη |
Πραγματική διπλή έκδοση Rack τύπου 6KVA/10KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Υψηλής απόδοσης αλληλεπιδραστική γραμμή sinus wave ups 600va / 800va / 1200va
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Αδιάβροχο: | GSM |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |

