Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 139 προϊόντα.
Γραμμή διαλογικό σε μη απευθείας σύνδεση 500VA 300W PWM UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κύματος εξόδου: | PWM |
|---|---|
| Μάρκα: | G-Tech |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Αρθρωτό αδιάλειπτο τροφοδοτικό έως 8 μονάδες με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & απόδοση 95%
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Ηλεκτρονική μονάδα αδιάλειπτης ισχύος LCD 220V χαμηλής συχνότητας με υψηλή απόδοση
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Επίδειξη: | LCD |
Καθαρή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων ημιτόνου USB RS232 RJ45 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Διεπαφή: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Συχνότητα: | 50/60hz |
2400W PV σύστημα αποθήκευσης ενέργειας μπαλκόνι εισόδου
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Τηλεχειριστήριο: | Υποστήριξη |
Μειωμένη AVR συχνότητα ρυθμιστών τάσης οδηγίας καθορισμένη αυτόματη 50Hz 60Hz
| Τύπος: | Αυτόματος ρυθμιστής τάσης |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από την τάση/κάτω από την τάση |
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
Τροποποιημένη μετατροπή υψηλής αποδοτικότητας σειράς σ. IV αναστροφέων δύναμης αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Μίνι Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα 100V-240V 5Ah-100Ah ECO
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
Ρυθμιστής τάσης επίδειξης AVR των οδηγήσεων LCD με το συγγενή Humidity≤95%
| Επίδειξη: | LCD/LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
| Τάση εισαγωγής: | 380V-480V |
Τροποποιημένος ημιτόνου τοίχος αναστροφέων κυμάτων 300W 1KW 5KW ηλιακός που τοποθετείται
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |

