Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 139 προϊόντα.
εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης φορτιστών κυμάτων MPPT ημιτόνου 500W 6KW καθαρή
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου φορτιστών 5KW MPPT για την ηλιακή εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου 1000W 2KW 3KW 6KW, εγχώρια χρήση, με τον ηλιακό ελεγκτή MPPT, PWM, ανώτατος φορτιστής τρέχον 60A, LCD
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
5 σειρά Kva AVR, σταθεροποιητής ρυθμιστών τάσης για το ψυγείο και ψυκτήρας
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Avr-α |
| Φάση: | Μονοφασικοί |
Ηλεκτρικός σταθεροποιητής σειράς τύπων AVR ηλεκτρονόμων οδηγήσεων για το σπίτι με & την προστασία χαμηλής τάσης
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Avr-α |
| Φάση: | Μονοφασικοί |
Από τον καθαρό αναστροφέα κυμάτων ημιτόνου βουλευτών 2000W συστημάτων 230Vac πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230Vac καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου ΣΕΙΡΆΣ 2000W βουλευτών, αναστροφέας ηλιακής ενέργειας, σ |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 45-65Hz |
Γεννήτρια αναστροφέων εγχώριων αποθηκών συναγερμών χαμηλής τάσης με τον ανεμιστήρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-25workdays |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Χρόνος μεταφοράς ≤ 10 ms Καθαρός μετατροπέας κύματος sinus με προστασία από υπερθερμοκρασία
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
Ηλιακός αναστροφέας 1000W-12000W Hybird με τον ηλιακό ελεγκτή δαπανών MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Παραγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος |
σειρά σ. IV εγχώριων αποθηκών αναστροφέων δύναμης 2100W 3500A με την επέκταση της ζωής υπηρεσιών
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |

