Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 153 προϊόντα.
σειρά σ. IV εγχώριων αποθηκών αναστροφέων δύναμης 2100W 3500A με την επέκταση της ζωής υπηρεσιών
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Ευφυής προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος αναστροφέων 1500W-3000W δύναμης κυμάτων ημιτόνου
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Μέταλλο εγχώριων αποθηκών αναστροφέων δύναμης λιμένων USB/υλικό ABS με 2 έτη εξουσιοδότησης
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Προσαρμοσμένη τροποποιημένη σειρά σ. IV αναστροφέων αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου προαιρετικοί δείκτες LCD/των οδηγήσεων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V τροποποίησε την ενέργεια δεικτών των οδηγήσεων σειράς LCD σ. IV αναστροφέων αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου - αποταμίευση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Τροποποιημένα ημιτόνου κυμάτων ευφυή δύναμης αναστροφέων έτη εξουσιοδότησης μετάλλων/ABS υλικά 2
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης λιμένων 5V/1A USB με τους προαιρετικούς δείκτες LCD/των οδηγήσεων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Ενιαίος τριφασικός AVR ρυθμιστής τάσης σειράς 50Hz 60Hz αυτόματος
| Συχνότητα: | 50/60hz |
|---|---|
| Φάση: | Ενιαίος/τριφασικός |
| Επίδειξη: | LCD/LED |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

