Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Φορητή μίνι ΣΥΝΕΧΈΣ UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM ECO μπαταρία για το έξυπνο τηλέφωνο σημείου εισόδου δρομολογητών CCTV με την παραγωγή 6PCS 12vdc
| Θέση προέλευσης:: | Κίνα |
|---|---|
| προστασία:: | βραχυκύκλωμα |
| Τάση εξόδου: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac για την Uninterruptible παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
PF0.9 σε απευθείας σύνδεση χρόνος μεταφοράς παροχής ηλεκτρικού ρεύματος τεχνολογίας UPS Γ 0ms με τη διπλή μετατροπή
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | 1 kVA ~ 10 kVA (3:1) |
| ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ: | Θιγμένα φορτία |
διαλογικά UPS 1% κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac καθαρά ανταλλακτικά PCB γραμμών για τον υπολογιστή
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | Υπολογιστής/οικονομικοί ασφάλεια/έλεγχος/συναγερμός, κυκλοφορία, κυβέρνηση |
Ελεγχόμενη ΚΜΕ προστασία βραχυκυκλώματος κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS καθαρή
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
100-240Vac εισαγμένη μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγή για το σημείο εισόδου δρομολογητών CCTV
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Τοπ τύπος υποδοχών ελεγχόμενων ΚΜΕ UPS υπολογιστών ηλεκτρικού ρεύματος μετάλλων παροχής/πλαστικής περίπτωσης
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεις |
Μέταλλο/παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μονάδων πλαστικής υπόθεσης UPS 300VA 650VA 800VA ΚΜΕ ελεγχόμενη
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Απεικόνιση: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
1KVA καθαρή ημιτόνου κυμάτων UPS ηλεκτρικού ρεύματος παροχής σειρά εισαγωγής υπερφόρτωσης 220V 230V 240VA ευρεία
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Μέταλλο/καθαρή γραμμή διαλογικό UPS 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA κυμάτων ημιτόνου πλαστικής περίπτωσης
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |

