Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Γραμμή των οδηγήσεων LCD διαλογικό UPS 1000va 2 χρονικό 93% εναλλασσόμενο ρεύμα Effciency μεταφοράς ~ 6ms
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα, υπερτίμηση μπαταριών, overdischarge, υπερφόρτωση |
| Χρόνος μεταφοράς: | 2 6 κα ~ (χαρακτηριστική), κα 10 (μέγιστο) |
3000 μπαταρία λίθιου χρονικών κύκλων 12.8V 9AH UPS lifepo4
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου 89.6Wh 12.8V 6AH για το UPS
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
πακέτο μπαταριών 1U 48V 100AH 12.8V 6AH Lifepo4 για το UPS
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Τροποποιημένο εναλλασσόμενο ρεύμα 220V αναστροφέων κυμάτων ημιτόνου επίδειξης 3000W LCD UPS
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Τυπική μπαταρία λιθίου 3U 48V 100Ah για UPS και Inverter
| Κύτταρο μπαταριών: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Κύκλοι ζωής: | 5000 κύκλοι @ 25°C 80%DOD |
| Ονομαστική ενέργεια: | 4.8kWh |
Υψηλή αξιοπιστία μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 20KVA-500KVA με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα προστασίας
| εφαρμογή: | Μεταφορά, γραφείο, ιατρικό δωμάτιο υπολογιστών, κέντρο δεδομένων. |
|---|---|
| Τύπος: | On-line |
| Φάση: | τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
650va εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών, σε μη απευθείας σύνδεση UPS με τη λειτουργία Avr
| Θέση προέλευσης:: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου:: | Β-650 |
| Προστασία: | Τάση |
σε απευθείας σύνδεση διαλογική UPS παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 1.5KVA 24VDC 45-65Hz για το δίκτυο υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα, υπερτίμηση μπαταριών, overdischarge, υπερφόρτωση |
| Βάρος: | 4.8-17.3kg |
Βαθύ κύκλο 12V 6Ah μπαταρία λιθίου για UPS ενεργειακή υποστήριξη και ηλιακή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

