Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Διαλογική προστασία 300VA 650VA 800VA βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης συνεχών UPS συστημάτων γραμμών
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου παραγωγής PWM
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD |
καθαροί αναστροφείς ηλιακών συστημάτων UPS κυμάτων ημιτόνου 300W 5KW MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
1 PC 12V UPS σε μη απευθείας σύνδεση εφεδρικό UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | PWM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα:: | Γ-τεχνολογία |
| Επίδειξη:: | LED/LCD προαιρετικός |
Γραμμή διαλογικό σε μη απευθείας σύνδεση εφεδρικό UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | PWM |
|---|---|
| Μάρκα: | G-Tech |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Ηλιακός ελεγκτής αναστροφέων PWM MPPT κυμάτων ημιτόνου UPS 5KW 6KW καθαρός
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Η βαλβίδα UPS ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου με το ανώτατο ρεύμα απαλλαγής 300A
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 300A |
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
Βαθιά κύκλος 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για υποστήριξη ισχύος UPS και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Πραγματική διπλή έκδοση Rack τύπου 6KVA/10KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

