Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
120ah η βαλβίδα ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12v μολύβδου για το ηλιακό σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 120Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 34.50Kg |
3.2V 18650 επανακαταλογηστέο πακέτο 3300mah μπαταριών λίθιου Lifepo4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | 3.2V 18650 επανακαταλογηστέο λι-ιονικό πακέτο κυττάρων lifepo4 |
COem ODM 18AH 12v χαμηλή τάση μπαταριών μολύβδου όξινη για τα μηχανικά δίκυκλα Ε
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Χρήση: | motocycle, ε-μηχανικά δίκυκλα, τρίκυκλα, forklifts |
| σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Ηλιακός αναστροφέας 1000W-12000W Hybird με τον ηλιακό ελεγκτή δαπανών MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Παραγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος |
Υψηλή συχνότητα όλοι σε έναν ηλιακό αναστροφέα MPPT Hybird
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Επικοινωνία PC: | RS485 |
| Επικοινωνία εναλλασσόμενου ρεύματος: | TCP |
3000W 5000W ηλιακός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας καθαρός με MPPT
| Εφαρμογές ελέγχου από-πλέγματος: | Συνοδευτική δύναμη, φωτοβολταϊκή/διανεμημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος/διασπασμένος έλεγχος ηλεκτρι |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH Lifepo4, προμηθευτές πακέτων μπαταριών Lifepo4
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 48v Lifepo4 |
Κατοικημένο ηλιακό πακέτο 48V 100AH μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | αποθήκευση ηλιακής ενέργειας, rv, ναυτικό, κάρρο γκολφ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 5120Wh |
| Ζωή κύκλων: | 5000 κύκλοι |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH (5kwh) Lifepo4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
πακέτο κυττάρων 3.2V LiFePO4 με λειτουργούντα Temp τη σειρά -20℃~65℃
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Κομμένη απαλλαγή τάση: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Ικανότητα: | 100Ah |

