Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Πακέτο κυττάρων LiFePO4 100Ah Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου 3000 φορές διάρκεια ζωής
| Τάση παραγωγής: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
100h 12v μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού με Bluetooth
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-45°C |
Ανθεκτική μπαταρία Lifepo4 48v Αξιόπιστη ελαφριά 100Ah
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης: | 100A |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
12.8v 200ah Οικολογικά φιλικό Lifepo4 μπαταρία Pack Αντικατάσταση της μπαταρίας μολύβδου οξέος
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-60°C |
25.6 V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Τυπική μπαταρία λιθίου 3U 51.2 V 100Ah για υποστήριξη ισχύος και μετατροπέα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Διαρκής φορητή τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας G-Tech PPS με μπαταρία LiFePO4 Διάρκεια κύκλου ζωής 2000 Βάρος 12KG Περιβαλλοντικά φιλικό
| Τύπος: | Συσκευή μπαταριών LiFePO4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Διάρκεια κύκλου: | >2000 |

