Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Τερματικό πακέτων M6 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 4800WH 100Ah
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ικανότητα: | 100Ah |
LiFePO4 μπαταρία 100Ah 5000 φορές ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
100Ah ανώτατη ζωή κύκλων ρευμάτων δαπανών πακέτων κυττάρων φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 100A 5000 φορές
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| ενέργεια: | 2400Wh |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Συσκευή μπαταρίας LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 διάρκεια κύκλου για βαριές εφαρμογές
| ενέργεια: | 2400Wh |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
100Ah ανώτατο ρεύμα δαπανών μπαταριών 4800WH 100A φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
Εφεδρικό Σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας 48V 100Ah LiFePO4 Battery Telecom Base Station
| Εφαρμογή: | Ηλιακή ενέργεια, Τηλεπικοινωνίες, αμαξίδια γκολφ κ.λπ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4800Wh |
| Ποσοστό δαπανών: | 1C |
OEM 100Ah μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3 χρόνια εγγύηση
| ενέργεια: | 1200Wh |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Πακέτο μπαταριών LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 5000 φορές κύκλου ζωής 100A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| ενέργεια: | 1200Wh |
Πακέτο μπαταριών 1200WH LiFePO4 Υψηλής ενεργειακής χωρητικότητας για μακροχρόνια χρήση
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Prismatic Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3000 κύκλους ζωής
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |

