Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups lithium ion battery pack ] αγώνας 66 προϊόντα.
όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων UPS 12.8V 12Ah βαθιά για την αντικατάσταση συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 12Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
3.2V 18650 επανακαταλογηστέο πακέτο 3300mah μπαταριών λίθιου Lifepo4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | 3.2V 18650 επανακαταλογηστέο λι-ιονικό πακέτο κυττάρων lifepo4 |
Black Lifepo4 Battery Pack 24v 100ah Li Ion Rechargeable Battery Pack
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 24v LiFePO4 |
Πλαστική ιονική μπαταρία λίθιου της Shell LiFePO4 3.2v 30ah
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 συνοδευτική LiFePO4 μπαταριών 3.2v 30ah λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4 |
Φορητό πακέτο 19.2V 27Ah 162000mAh μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος Lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητοί προμηθευτές πακέτων μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος lifepo4 |
LiFePO4 ανώτατο ρεύμα δαπανών πακέτων 100A μπαταριών 5000 φορές ζωή κύκλων
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Επανακαταλογηστέο πακέτο 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | Ενεργειακή αποθήκευση, ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός ανεφοδιασμός ισχύος της μπαταρίας σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | >2000 χρόνοι |

