Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups lithium ion battery pack ] αγώνας 66 προϊόντα.
100-240Vac εισαγμένη μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγή για το σημείο εισόδου δρομολογητών CCTV
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
10ms παροχή ηλεκτρικού ρεύματος χρονικών UPS μονάδων μεταφοράς 60W 120W με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
επίπεδο θορύβου ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS 40dB 60W 120W για το σημείο εισόδου Webcam δρομολογητών VOIP οργάνων ελέγχου DVR
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Υψηλός μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 60W 120W 40dB θόρυβος συμβατότητας με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου True Double Version Standard 2U Rack Type
| Ονομαστική τάση: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Η μπαταρία: | LiFePO4 |
| Εισαγωγή γεννήτριας: | Υποστήριξη |
100Ah ανώτατο ρεύμα δαπανών μπαταριών 4800WH 100A φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
LiFePO4 μπαταρία 100Ah 5000 φορές ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
100-240Vac εφεδρικός θόρυβος μπαταριών 40dB λίθιου υψηλής ικανότητας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος εισαγωγής UPS
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Μίνι παραγωγή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100-240Vac εισαγωγής 5V 9V 12V 15V 24V 48V προστασίας υπερφόρτωσης
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |

