Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups lithium ion battery pack ] αγώνας 66 προϊόντα.
επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V 6Ah Lifepo4 για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V6Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V ηλιακής ενέργειας Lifepo4 UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
3000 συνοδευτική LiFePO4 μπαταρία χρονικών κύκλων 3.2v 200ah
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 μπαταριών 3.2v μεγάλη συνοδευτική LiFePO4 ικανότητας λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
Πραγματική διπλή έκδοση Rack τύπου 6KVA/10KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |
Μίνι υπηρεσία cOem υποστήριξης ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγής μπαταριών λίθιου
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
μπαταρία UPS λίθιου 240Vac 12W 6600mAh με το σημείο εισόδου
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
πακέτο κυττάρων 3.2V LiFePO4 με λειτουργούντα Temp τη σειρά -20℃~65℃
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Κομμένη απαλλαγή τάση: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Ικανότητα: | 100Ah |
ΣΥΝΕΧΈΣ 12v 18w 6600mAh φορητό λίθιο UPS σημείου εισόδου ECO
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
100A αποθήκευση υψηλής ικανότητας μπαταριών 4800WH φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ενεργειακή
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| ενέργεια: | 4800Wh |

