Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups lithium ion battery pack ] αγώνας 66 προϊόντα.
ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου 89.6Wh 12.8V 6AH για το UPS
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Πακέτο μπαταριών της Shell 3.2v 50ah LiFePO4 Alumium
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 συνοδευτική LiFePO4 μπαταριών 3.2v 50ah λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
3000 μπαταρία λίθιου χρονικών κύκλων 12.8V 9AH UPS lifepo4
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
λίθιο-ιονική μπαταρία ποδηλάτων ασφάλειας Ε 12.8V 24Ah για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 24AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
60Ah βαθύς κύκλος 12,8 ασφάλειας ιονική μπαταρία λίθιου Β για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 60Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
100Ah πακέτο μπαταριών λίθιου LiFePO4 με το έξυπνο σύστημα BMS
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
λίθιο-ιονική μπαταρία ασφάλειας 12.8V 6Ah 76.8Wh για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 6AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | Lifepo4 |
Λι - ιονικό φορητό συνεχές ρεύμα UPS μπαταριών 12v 30W 6600mAh
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Πακέτο μπαταριών της Shell 1U 2U 5U 48V 100AH Lifepo4 Alumium
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
πακέτο μπαταριών 12.8V 18Ah LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 18Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |

