Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups lithium ion battery pack ] αγώνας 66 προϊόντα.
36V 100Ah Λίθιο σιδηροφωσφορικό μπαταρία πακέτο μπαταρία LFP
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 60A |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 36V/48V/72V |
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
Διαφάνεια Bluetooth Standard Size Πακέτο μπαταρίας LiFePO4 με απόδοση και εκτός δικτύου
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | LiFePO4 |
OEM 100Ah μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3 χρόνια εγγύηση
| ενέργεια: | 1200Wh |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Πακέτο μπαταριών LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 5000 φορές κύκλου ζωής 100A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| ενέργεια: | 1200Wh |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλής συχνότητας Online UPS αδιάλειπτης τροφοδοσίας με λύση μπαταρίας λιθίου |
|---|---|
| Κυματική μορφή: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός πληροφορικής, διακομιστές, δρομολογητές και συστήματα δικτύου, ιατρικές συσκευές κλπ. |
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
μπαταρία λίθιου 12.8V 10Ah Lifep04 με Alumium Shell
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V10Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
Μπαταρία υψηλής ικανότητας 12V LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μολύβδου
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12v λι ιονική μπαταριών Lifepo4 επανακαταλογηστέα μπαταριών 12V αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου όξι |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Ηλεκτρονικό σύστημα UPS με μπαταρία λιθίου DSP Ψηφιακό έλεγχο βασισμένο στην πραγματική διπλή μετατροπή ηλεκτρονικών Ηλεκτρονικών Συστήσεων UPS
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

