Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups lithium ion battery pack ] αγώνας 66 προϊόντα.
1-10kva Υψηλής συχνότητας ηλεκτρονικές ανωτάτες λειτουργίες
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1-10KVA |
| Αποτελεσματικότητα: | 95% |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης 50A-300A LFP-μπαταρία προσαρμοσμένη για την ηλιακή σας λύση
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
24V Pack Voltage Output Λυθίου-Σιδήρου-Φωσφορικής μπαταρίας και μακράς διάρκειας για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
Πακέτο κυττάρων LiFePO4 100Ah Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου 3000 φορές διάρκεια ζωής
| Τάση παραγωγής: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
6kw εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης σταθμών ηλιακής ενέργειας με την μπαταρία LiFePO4
| Όνομα προϊόντων: | Σταθμός ηλιακής ενέργειας, αναστροφέας ηλιακής ενέργειας με την μπαταρία LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εγχώριες συσκευές, ενεργειακή αποθήκευση, σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 4kw/6kw |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |

