Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups lithium ion battery pack ] αγώνας 66 προϊόντα.
Κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών 4800WH 100Ah LiFePO4
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
πακέτο μπαταριών 100Ah LiFePO4 με την εξουσιοδότηση και το ανώτατο ρεύμα δαπανών 100A 3 ετών
| ενέργεια: | 4800Wh |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ικανότητα: | 100Ah |
Τερματικό πακέτων M6 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 4800WH 100Ah
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ικανότητα: | 100Ah |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών 24V/48V100Ah με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
12.8v 200ah Οικολογικά φιλικό Lifepo4 μπαταρία Pack Αντικατάσταση της μπαταρίας μολύβδου οξέος
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-60°C |
LiFePO4 ικανότητα πακέτων 100Ah μπαταριών για την πώληση
| Τάση: | 3.2V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
Bluetooth οθόνη Λίθιο-Ιόνιο-Φωσφορική μπαταρία 600*460*457mm για εμπορική χρήση
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
Υψηλής απόδοσης πακέτο μπαταριών LiFePO4 για τον πιό μακροχρόνιο χρόνο εκτέλεσης
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: | -20℃~45℃ |
| Σειρά θερμοκρασίας απαλλαγής: | -20℃~65℃ |
Πακέτο μπαταριών υψηλής επίδοσης 48V100Ah LiFePO4, υψηλή ικανότητα, χαμηλό βάρος
| Εξουσιοδότηση: | 3-5 ετών |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~65℃ |
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |

