Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Τυπική μπαταρία λιθίου 4U 51.2 V 200Ah για UPS και αποθήκευση ηλιακών μπαταριών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Βαθύ κύκλο 12V 150Ah μπαταρία λιθίου για UPS και ηλιακή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Αληθινή διπλή έκδοση τύπου δαπέδου ηλεκτρονικών UPS 1KVA/2KVA/3KVA
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
360W μιμούμενη 600VA ημιτόνου παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων UPS εφεδρική
| Θέση προέλευσης:: | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα:: | Γ-τεχνολογία |
| Επίδειξη:: | LED/LCD προαιρετικός |
χαμηλή Self-discharge ρυθμισμένη σφραγισμένη UPS μπαταρία αποθήκευσης μολύβδου όξινη
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
OEM Χωρίς συντήρηση υλικό περιβλήματος ABS επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για μακροχρόνια απόδοση UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Stable performance 2.55 Kg 12V 9Ah lead acid battery for UPS system
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight 12v vrla sealed lead rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |

