Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
λίθιο-ιονική μπαταρία ασφάλειας 12.8V 6Ah 76.8Wh για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 6AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | Lifepo4 |
Σε απευθείας σύνδεση Uninterruptible παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υψηλής συχνότητας 3KVA 3KW
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 3KVA |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Καθαρή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων ημιτόνου USB RS232 RJ45 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Διεπαφή: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Συχνότητα: | 50/60hz |
Μορφωματική σε απευθείας σύνδεση αποδοτικότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 50/60Hz συνεχής 95%
| Συχνότητα: | 50/60hz |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20kVA-200kVA |
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS |
95% Απόδοση Αρθρωτό Συνεχές Τροφοδοτικό Παράλληλο Έως 8 Μονάδες Συχνότητα 50/60Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Χαμηλής συχνότητας συνεχής παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 220V με το καθαρό κύμα ημιτόνου
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Αρθρωτό αδιάλειπτο τροφοδοτικό έως 8 μονάδες με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & απόδοση 95%
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Η μπαταρία λιθίου Eco Mini αδιάλειπτη παροχή ενέργειας για περιβάλλον 40C
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 12W-60W |
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
Ηλεκτρονικό αδιάλειπτο τροφοδοτικό χαμηλής συχνότητας με διεπαφή RS232/USB/SNMP
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Μπαταρία λιθίου ECO Mini αδιάλειπτης πηγής ισχύος 12W-60W DC UPS
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |

