Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Τελική σφραγισμένη F1 όξινη μπαταρία 12v 7ah μολύβδου για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2.1Kg |
Όξινη μπαταρία 12v 12ah μολύβδου συντήρησης ελεύθερη σφραγισμένη για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 12Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 3.4Kg |
Όξινη μπαταρία 12v 100ah μολύβδου συντήρησης ελεύθερη σφραγισμένη για τις τηλεπικοινωνίες UPS
| Ικανότητα: | το 100Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 29.50Kg |
12v 180ah σφράγισε την όξινη μπαταρία τελικό F2 μολύβδου για το UPS
| Ικανότητα: | το 180Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 50.50Kg |
Τροποποιημένος αναστροφέας τεχνολογίας UPS Γ κυμάτων ημιτόνου για την επίδειξη εγχώριων αποθηκών LCD/LED αυτοκινήτων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Απεικόνιση: | LCD/LED προαιρετικός |
1.5KVA Γραμμική Διαδραστική ΥΔΑ με καθαρή έξοδο κύματος sinus και πιστοποιητικό ISO CE Rohs
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS 100-240Vac σειράς ECO με Overvoltage υπερφόρτωσης την προστασία
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Τάση εισόδου: | 100-240VAC |
Η μπαταρία υψηλής απόδοσης με σφραγισμένο κύκλο βαθέων οξέων μόλυβδου για σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
| Τάση ανά μονάδα: | 12 |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9ah |
| Τάση: | 12V |

