Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
100A αποθήκευση υψηλής ικανότητας μπαταριών 4800WH φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ενεργειακή
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| ενέργεια: | 4800Wh |
πακέτο μπαταριών 100Ah LiFePO4 με την εξουσιοδότηση και το ανώτατο ρεύμα δαπανών 100A 3 ετών
| ενέργεια: | 4800Wh |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ικανότητα: | 100Ah |
16S17P Σύνδεση μπαταρίας 48V LiFePO4 μπαταρία για μακροχρόνια διάρκεια ζωής της μπαταρίας
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών με 5000 φορές τη ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Μπαταρία υψηλής ικανότητας 12V LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μολύβδου
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12v λι ιονική μπαταριών Lifepo4 επανακαταλογηστέα μπαταριών 12V αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου όξι |
| Τελικός τύπος: | F2 |
LiFePO4 ανώτατο ρεύμα δαπανών πακέτων 100A μπαταριών 5000 φορές ζωή κύκλων
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Συσκευή μπαταρίας LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 διάρκεια κύκλου για βαριές εφαρμογές
| ενέργεια: | 2400Wh |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Εφαρμογές βαρέων καθηκόντων 12V LiFePO4 μπαταρία -20°C έως 60°C Αναμενόμενη διάρκεια κύκλου 6
| Case: | ABS |
|---|---|
| Storage Type: | -20~45℃(-4~113℉) |
| Waterproof Standard: | IP65 |
Πακέτο μπαταριών υψηλής επίδοσης 48V100Ah LiFePO4, υψηλή ικανότητα, χαμηλό βάρος
| Εξουσιοδότηση: | 3-5 ετών |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~65℃ |

