Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
ιονική LiFePO4 3.2V 40ah ελεύθερη συντήρηση πακέτων μπαταριών λίθιου με το αργίλιο Shell
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Επανακαταλογηστέο πακέτο 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | Ενεργειακή αποθήκευση, ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός ανεφοδιασμός ισχύος της μπαταρίας σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | >2000 χρόνοι |
πακέτο μπαταριών 48v LiFePO4 3000 φορές ζωή κύκλων για το ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Πακέτο μπαταριών της Shell 48V 100AH Lifepo4 Alumium για τη ηλιακή ενέργεια
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
Πακέτο μπαταριών LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 5000 φορές κύκλου ζωής 100A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| ενέργεια: | 1200Wh |
Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4 |
Φορητό πακέτο 19.2V 27Ah 162000mAh μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος Lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητοί προμηθευτές πακέτων μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος lifepo4 |
πακέτο μπαταριών 48v LiFePO4 με 2 έτη CE ROHS εξουσιοδότησης πιστοποιημένου
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
100h 12v μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού με Bluetooth
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-45°C |
12.8v 200ah Οικολογικά φιλικό Lifepo4 μπαταρία Pack Αντικατάσταση της μπαταρίας μολύβδου οξέος
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-60°C |

