Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
LiFePO4 ικανότητα πακέτων 100Ah μπαταριών για την πώληση
| Τάση: | 3.2V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
5kwh Lifepo4 μπαταρία για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Εποχή εγγύησης: | 10 έτη |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Τυπική μπαταρία λιθίου 3U 48V 100Ah για UPS και Inverter
| Κύτταρο μπαταριών: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Κύκλοι ζωής: | 5000 κύκλοι @ 25°C 80%DOD |
| Ονομαστική ενέργεια: | 4.8kWh |
Συμπληκτικό και ανθεκτικό πακέτο μπαταριών LiFePO4 της σειράς G-Tech ESS για εμπορική και βιομηχανική αποθήκευση ενέργειας
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 15 χρόνια |
| Μέγεθος: | 1900mm*2100mm*1330mm |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας WiFi
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |

