Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
Μπαταρία cOem 100A LiFePO4 με τα πρότυπα CE IEC62619 UN38.3 MSDS
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης 50A-300A LFP-μπαταρία προσαρμοσμένη για την ηλιακή σας λύση
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Μεγιστοποιήστε το ενεργειακό σας δυναμικό με τη μπαταρία LiFePO4 κατηγορίας Α και το βέλτιστο βάρος της μπαταρίας
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Βάρος της μπαταρίας: | / |
LiFePO4 μπαταρία 100Ah 5000 φορές ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V ηλιακής ενέργειας Lifepo4 UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
12V μπαταρία LiFePO4 για αντικατάσταση μπαταρίας VRLA 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah με μπλε δόντι
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά: | CE, RoHS, UL, UN38.3 |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100AH |
| Ζωή με κύκλο: | 6000 φορές |

