Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
36V 100Ah Λίθιο σιδηροφωσφορικό μπαταρία πακέτο μπαταρία LFP
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 60A |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 36V/48V/72V |
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
Bluetooth οθόνη Λίθιο-Ιόνιο-Φωσφορική μπαταρία 600*460*457mm για εμπορική χρήση
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
OEM 100Ah μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3 χρόνια εγγύηση
| ενέργεια: | 1200Wh |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου Alumium 100Ah 48V Lifepo4
| Εφαρμογή: | Ηλιακός αναστροφέας, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, συνοδευτική δύναμη |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
100Ah πακέτο μπαταριών λίθιου LiFePO4 με το έξυπνο σύστημα BMS
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
12KG-100KG μπαταρία LiFePO4 με Bluetooth WiFi BESS
| Αξία: | Α |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Βάρος της μπαταρίας: | / |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
μπαταρία λίθιου 12.8V 10Ah Lifep04 με Alumium Shell
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V10Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
100Ah ανώτατο ρεύμα δαπανών μπαταριών 4800WH 100A φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |

