Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
Πακέτο μπαταριών φωσφορικού άλατος LiFePO4 σιδήρου λίθιου με 5000 φορές τη ζωή κύκλων
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
100Ah ανώτατη ζωή κύκλων ρευμάτων δαπανών πακέτων κυττάρων φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 100A 5000 φορές
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| ενέργεια: | 2400Wh |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
3.2V 18650 επανακαταλογηστέο πακέτο 3300mah μπαταριών λίθιου Lifepo4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | 3.2V 18650 επανακαταλογηστέο λι-ιονικό πακέτο κυττάρων lifepo4 |
πακέτο κυττάρων 3.2V LiFePO4 με λειτουργούντα Temp τη σειρά -20℃~65℃
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Κομμένη απαλλαγή τάση: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Ικανότητα: | 100Ah |
Πακέτο κυττάρων LiFePO4 100Ah Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου 3000 φορές διάρκεια ζωής
| Τάση παραγωγής: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
Κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών 4800WH 100Ah LiFePO4
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Τερματικό πακέτων M6 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 4800WH 100Ah
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ικανότητα: | 100Ah |
24V Pack Voltage Output Λυθίου-Σιδήρου-Φωσφορικής μπαταρίας και μακράς διάρκειας για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
2400WH λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών ανώτατο 100A
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών 24V/48V100Ah με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |

