Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
Μακροχρόνια μπαταρία 24V LiFePO4 με υψηλή απόδοση και μπαταρία 48V για κατοικίες
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Πακέτο 24V 100Ah μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου της Shell Alumium 3 έτη εξουσιοδότησης
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
40Ah πακέτο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου, βαθιά μπαταρία κύκλων LFP Lifepo4
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Μακροχρόνια και ισχυρή μπαταρία LFP με μπαταρία 12V24V48V για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
φορητό πακέτο δύναμης 300Ah Lifepo4, κύτταρα μπαταριών λίθιου για το ηλεκτρικό όχημα
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Πακέτο μπαταρίας 12V 100AH LFP 5000 Times Cycle Life αξιόπιστο ανθεκτικό
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Τάση παραγωγής: | 12V |
12KG-100KG μπαταρία LiFePO4 με υψηλή ενεργειακή πυκνότητα 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Αξία: | Α |
LFP 12V 50Ah ελεύθερη συντήρηση μπαταριών φωσφορικού άλατος λίθιου σιδηρο για τη EV/τις τηλεπικοινωνίες
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
καλός χρόνος ζωής κύκλων πακέτων μπαταριών 12V 50Ah LiFePO4 για τη ηλιακή ενέργεια/τη μοτοσικλέτα
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
πακέτο μπαταριών 24V 230Ah LiFePO4 για τη ηλιακή ενέργεια από το φωτοβολταϊκό σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης πλέγματος
| εφαρμογή: | ηλιακή ενέργεια, φωτοβολταϊκό σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης από-πλέγματος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |

