Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ phosphate lithium cell pack ] αγώνας 90 προϊόντα.
Συσκευή μπαταρίας 12V24V48V LiFePO4 600*460*457mm βαθμού Α για υποστήριξη ενέργειας
| Μέγεθος μπαταρίας: | Πρότυπα/συνήθεια |
|---|---|
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
3000 μπαταρία Φε Po4 χρονικού λίθιου, μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12 βολτ με Bestar
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
5000 φορές μακρύ πακέτο 100Ah μπαταριών κύκλων LiFePO4 με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
πακέτο μπαταριών 12V 20Ah Lifepo4, φορητά κύτταρα μπαταριών λίθιου πακέτων δύναμης για το ηλεκτρικό όχημα
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Τύπος μπαταριών: | μπαταρία lifepo |
48v μπαταρία αυτοκινήτων φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου, ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου Lifepo4
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Βαθύ κύκλο 24V 100Ah μπαταρία λιθίου για ενεργειακή υποστήριξη και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Βαθιά κύκλος 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για υποστήριξη ισχύος UPS και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μεγάλη χωρητικότητα 12V 300Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή ενέργεια και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Λι-ιονικό LiFePO4 πακέτο μπαταριών 3.2V160AH για τη EV/τις τηλεπικοινωνίες/ηλιακή ενέργεια
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Κυλινδρική μπαταρία λίθιου ποδηλάτων πακέτων 3.2V 6000mah Ε μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Κυλινδρική μπαταρία λίθιου με την ικανότητα 3.2V 6000mah για το ηλεκτρικό ποδήλατο |

