Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Η όξινη μπαταρία μολύβδου Vrla, βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Σφραγισμένος μολύβδου όξινος τύπος μπαταριών κύκλων μπαταριών βαθύς για τα συστήματα ηλιακής ενέργει |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Uninterruptible έγκριση CE προστασίας υπερφόρτωσης παροχής ηλεκτρικού ρεύματος σειράς ECO 100-240Vac
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
F1 τελικό 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας για τα συστή |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Αδιάλειπτη τροφοδοσία καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
AGM VRLA ρύθμισε την όξινη ζωή κύκλων μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά υψηλή για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM γενικός SLA τύπος μπαταριών μπαταριών για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, συστήματα UPS, εξοπλισ |
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερο |
Η διπλή σφράγιση VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Η ηλιακή ενέργεια συστημάτων UPS σφράγισε την όξινη βαθιά μπαταρία κύκλων μολύβδου με την εξουσιοδότηση 1 έτους
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Μη Spillable UPS 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Όξινη μπαταρία μολύβδου δύναμης 12v 9Ah VRLA τηλεπικοινωνιών UPS εφεδρική
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Τελικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία 12v 200ah μολύβδου για τις τηλεπικοινωνίες UPS
| Ικανότητα: | 12V 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58.00Kg |

