Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Ανώτερη χωρητικότητα φορτίων αναστροφέων δύναμης ΣΥΝΕΧΩΝ 5V 1A αυτοκινήτων για το επαγωγικό φορτίο ξεκινήματος
| USB: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αναστροφέας δύναμης αυτοκινήτων |
| Επίδειξη: | LCD/LED |
Ηλιακή μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου αναστροφέων 100Ah Alumium
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, συνοδευτική δύναμη |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
AGM VRLA 12V 200Ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, UPS, τηλεπικοινωνίες, συσκευές ελέγχου προσπέλασης
| Ικανότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58 κλ |
3000 συνοδευτική LiFePO4 μπαταρία χρονικών κύκλων 3.2v 200ah
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 μπαταριών 3.2v μεγάλη συνοδευτική LiFePO4 ικανότητας λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
300α Vrla Ρυθμισμένη μπαταρία μολύβδου για τηλεπικοινωνιακό σύστημα / ηλιακό σύστημα / Ups
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος τερματικού: | Με νήματα |
| Τύπος μπαταρίας: | VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου |
G Tech 1KVA-5KVA Sinewave UPS: Reliable Protection for Your Electronic Devices
| Ικανότητα: | 1000VA |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110-300VAC |
| Συντελεστής ισχύος εξόδου: | ≥0,7 |
Εφεδρικό ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας 1kVA 10kVA με την επίδειξη LCD
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Επίδειξη: | LCD |
πακέτο μπαταριών 12.8V 18Ah LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 18Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
Η σειρά RM Μοντυλική αδιάλειπτη παροχή ενέργειας 20kva-600kva Για ιατρικό εξοπλισμό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~25days |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
600va εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μπαταριών για την πιστοποίηση CE ROHS εγχώριας χρήσης
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Β-650 |
| Προστασία: | Υπέρτασης |

