Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
1500W καθαρός αναστροφέας δύναμης κυμάτων ημιτόνου, ηλιακός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου 45-65Hz
| materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Απεικόνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αποδοτικότητα: | >=96% (Λειτουργία AC) |
Ενιαίας φάσης υπολογιστών Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος σειρά 110v/220v τάσης εισαγωγής παροχής ευρεία
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS μηχανή, βιομηχανικά προϊόντα |
Τροποποιημένο εναλλασσόμενο ρεύμα UPS επίδειξης αναστροφέων LCD κυμάτων ημιτόνου σ. IV σειρά/διακόπτης αναστροφέων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Συνεχές ρεύμα τροποποιημένους βουλευτές αναστροφέων δύναμης κυμάτων ημιτόνου εναλλασσόμενου ρεύματος UPS στους 300W
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Πακέτο μπαταριών ενεργειακής αποθήκευσης 3.2V 30Ah LiFePO4 για το UPS Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 πακέτο μπαταριών |
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών 65Hz Lifepo4 με τη λειτουργία Avr
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | PWM |
|---|---|
| Παροχή υπηρεσιών cOem: | ναι |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Βαθύ κύκλο 24V 100Ah μπαταρία λιθίου για ενεργειακή υποστήριξη και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μεγάλη χωρητικότητα 12V 300Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή ενέργεια και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου αντικατάστασης μολύβδου-οξέος 25.6V 100AH
| Προστασία υπερφόρτωσης: | Ναί |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 110V |
| Ελεύθερη υπηρεσία cOem: | Υποστήριξη |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |

