Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
2.55kg weight maintenance free ups lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
UPS όξινη μπαταρία 12v 65ah μολύβδου συντήρησης ελεύθερη σφραγισμένη για τις τηλεπικοινωνίες
| Ικανότητα: | το 55Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 20.20Kg |
Βαθύ κύκλο 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή και UPS UN38.3
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 300 PC ανά ημέρα |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |
όξινη μπαταρία πηκτωμάτων μολύβδου 12v για το UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
σφραγισμένη βαθιά μπαταρία κύκλων 12v για το UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
agm μπαταρία αποθήκευσης μπαταριών sla 12v 7ah για το UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
υψηλός - η ποιότητα σφράγισε τη βαθιά μπαταρία κύκλων για το UPS, τις τηλεπικοινωνίες, το σύστημα συναγερμών και το ηλιακό σύστημα
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.05kg weight sealed vrla battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |

