Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
2.55kg Βάρος 12v Vrla Σφραγισμένη μπαταρία θειικού οξέος για εφαρμογές UPS, τηλεπικοινωνιών, συστήματος συναγερμού και ηλιακού συστήματος
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight agm maintenance free battery 12v 9Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
η επανακαταλογηστέα βαλβίδα 12v 9ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | περ. 2.5kg |
Σφραγισμένη τηλεπικοινωνίες όξινη μπαταρία μολύβδου 12v 18ah για το ηλιακό σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 18Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 5.10Kg |
Το UPS σφραγισμένο τηλεπικοινωνίες VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12v 150ah μολύβδου
| Ικανότητα: | το 150Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 40.00Kg |
Τελικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία 12v 200ah μολύβδου για τις τηλεπικοινωνίες UPS
| Ικανότητα: | το 200Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58.00Kg |
Συσκευή μπαταρίας 12V24V48V LiFePO4 600*460*457mm βαθμού Α για υποστήριξη ενέργειας
| Μέγεθος μπαταρίας: | Πρότυπα/συνήθεια |
|---|---|
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
2400W PV σύστημα αποθήκευσης ενέργειας μπαλκόνι εισόδου
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Τηλεχειριστήριο: | Υποστήριξη |

