Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
Επιλέξιμο INV κύμα ημιτόνου ΤΡΌΠΟΥ και ΤΡΌΠΟΥ UPS καθαρό για τις εγχώριες συσκευές και τα προσωπικούς Η/Υ
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
| επίδειξη: | LCD |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
μη spillable όξινη μπαταρία μολύβδου για το UPS, τις τηλεπικοινωνίες, το σύστημα συναγερμών και το ηλιακό σύστημα
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
2.55 Kg 12V 9Ah VRLA type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
2.55 Kg 12 volt sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9ah |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | 9ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,55 κλ |
Όξινη μπαταρία 12v 14ah μολύβδου συντήρησης ελεύθερη σφραγισμένη για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 14Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 3.65Kg |
Βαθύ κύκλο 12V 200Ah μπαταρία λιθίου για τροχόσπιτο / κάμπινγκ και ηλεκτρική ενέργεια
| χημική σύνθεση: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου (LiFePo4) |
|---|---|
| Μέγιστη τάση φόρτισης: | 14.6V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 200A |
Συνεχές σύστημα έκτακτης ανάγκης πηγής ισχύος 50Hz 60Hz PWM
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα εισαγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |

