Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
2 όξινο 2v 300ah 400ah κύκλων βολτ βαθύ Agm αναστροφέων μολύβδου με το τερματικό χαλκού
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |
Τροποποιημένος αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου σειράς 300W 3000W σ. IV εναλλασσόμενο ρεύμα
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V 6Ah Lifepo4 για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V6Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
ECO Mini αδιάλειπτη τροφοδοσία ρεύματος 2~3 ώρες Φόρτιση 5Ah-100Ah Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Αντίστροφη πολικότητα
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Ηλεκτρονική μονάδα αδιάλειπτης ισχύος LCD 220V χαμηλής συχνότητας με υψηλή απόδοση
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Επίδειξη: | LCD |
Προστασία από υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα σταθμού αδιάλειπτης ισχύος 12W-60W Economic Mini
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
VRLA αέρισε την όξινη μπαταρία 330*172*214mm μολύβδου για τη βιομηχανική οικιακή χρήση
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
| Βάρος: | 31kg |
Ηλεκτρονικό αδιάλειπτο τροφοδοτικό χαμηλής συχνότητας Επικοινωνία RS232/USB/SNMP
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |

