Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Σε απευθείας σύνδεση συνεχής παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υψηλής συχνότητας 6kVA-20kVA με την υπερφόρτωση/το βραχυκύκλωμα εισαγωγής 220V/πέρα από τη θερμοκρασία/Batt
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 0,9 |
Σε απευθείας σύνδεση μπαταρία εφεδρικό 220V υψηλής συχνότητας 6kVA-10kVA LCD/LED
| Ικανότητα δύναμης: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
Μίνι 100V-240V Uninterruptible πηγή ισχύος ECO 2-3 ώρες που χρεώνουν την περίοδο
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
Οικονομική συσκευή παροχής ΣΥΝΕΧΟΎΣ Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος 5Ah 100Ah μίνι
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
Μίνι Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα 100V-240V 5Ah-100Ah ECO
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
Οικονομικά υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα συσκευών 5Ah-100Ah δύναμης 100V-240V μίνι Uninterruptible/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
Οικονομικό Mini Uninterruptible Power Backup 100V-240V με χωρητικότητα μπαταρίας 5Ah-100Ah
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Πηγή αδιάλειπτης ισχύος υψηλής απόδοσης χαμηλής συχνότητας με οθόνη LCD με έξοδο καθαρού ημιτονοειδούς κύματος
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Επανακαταλογηστέο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας
| Τάση: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η επανακαταλογηστέα βαλβίδα ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπ |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
Βαθιά μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ ηλιακού πλαισίου κύκλων, μπαταρία αποθήκευσης δύναμης 65-200Ah για το ηλιακό σύστημα
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |

